Новий навчальний рік 2020-2021

Шановні студенти! Вітаємо вас з початком нового навчального року!

Особливо раді вітати в нашій родині першокурсників та випускників коледжів, які вступили до ОНАХТ на факультет Менеджменту, маркетингу і логістики цього року!

1 курс і магістри першого року навчання починають вчитись з 15 вересня, 2, 3, 4 курси з 1 вересня. Розклад занять представлений на сайті https://www.rozklad.onaft.edu.ua/

Поселення в гуртожиток здійснюється заступником декана Коренман Євгенією Марковною (ауд. А-321) до 15 вересня.

Ви можете звертатися з усіма питаннями до кураторів груп та в деканат (А-320, А-321) тел. (048)-712-42-95

Група ЕМ 171 – куратор Колеснікова Катерина Семенівна (кафедра Менеджменту і логістики)

Група ЕМ 172 – куратор Мануілова Катерина Віталіївна (кафедра Менеджменту і логістики)

Група ЕМ 174, ЕМ 161 – куратор Мужайло Василь Дмитрович (кафедра Менеджменту і логістики)