36-й ярмарок вакансій 03.11.2022

«Осінній ярмарок вакансій-2022» в ОНТУ відбувся 3-го листопада. В ньому взяли участь представники ведучих підприємств України, викладачі та здобувачі освіти. Присутні ознайомились з особливостями діяльності підприємств в сучасних умовах, студенти отримали можливість працевлаштування за оголошеними підприємцями вакансіями.

Необхідність проведення такого заходу обумовлена завданням удосконалення системи вищої освіти, одним із аспектів якого стає розширення контактів ЗВО з роботодавцями.

ОНТУ постійно підтримує і розширює співробітництво з керівниками підприємств та організацій, багато з яких є випускниками нашого закладу. Ефективне працевлаштування випускників неможливе без тісного зв’язку з асоціацією роботодавців міста, області, регіону. Це дозволяє нашому університету визначати потребу у фахівцях на підприємствах різних форм власності, а також укладати відповідні угоди щодо підготовки фахівців і їх працевлаштування.

Під час «Ярмарку вакансій» здобувачі вищої освіти змогли більше дізнатися про вимоги роботодавців до знань та навичок молодих фахівців. Представники підприємств, запропонували вакансії випускникам, розповіли про умови праці та можливості кар’єрного росту, провели співбесіди з ними, підбираючи кваліфіковані кадри та формуючи перспективні бази кадрового резерву.